23.janvāris. 2017. 17:23

Gadu mijā Latvijas Futbola federācijas (LFF) Ziemassvētku vecīša maisā iekrita kaudze ar vēstulēm no dažādām lielākām un mazākām apdzīvotām vietām Vidzemē un Latgalē. Visas šīs vēstules vienoja futbola mīlestība. Bērnu un jauniešu vēlmes bija dažādas - buči, bumbas, krekli, futbola zeķes... LFF Ziemassvētku vecītis nebūtu īsts futbola vecītis, ja šīs vēstules ignorētu, labi zinot, ka Latvijā ne katram, kurš grib spēlēt futbolu, inventārs ir pa kabatai.

Ziemassvētku laiks ir tikai tāds simbols dāvanām un dāvināšanai. Labs vārds un kāda no sirds pasniegta dāvana taču der jebkuram mirklim. Tāpēc LFF janvāra vidū sēdās kamanās un devās pie bērniņiem un jauniešiem ciemos. Ar futbolu Latvijas sirdī mēs bijām Līgatnē, Lejaslīgatnē, Raunā, Drustos, Rēveļos, Apē, Adulienā, Jaungulbenē, Jaunaglonā un Šķeltovā.

 Foto no viesošanās Vidzemē un Latgalē

Paldies jums - Robert, Elvij, Raivo, Roland, Kevin, Didzi, Arvi, Marina, Jēkab, Kevin, Sanij, Deiv, Vent, Daniel, Igor, Aivar, Andri un Kristap - par sirsnīgo satikšanos! Paldies arī visiem pārējiem atsaucīgajiem ļaudīm, ko sastapām mūsu labdarības braucienā! Cerams, uz vēl kādu gaišu futbola satikšanos.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti