31.oktobris. 2016. 11:16

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola akadēmijas U-14 un U-13 vecuma jeb 2002./2003. dzimšanas gada futbolistu izlases pēc nedēļas dosies Eiropas tūrē, kuras ietvaros aizvadīs spēles Berlīnē, Minhenē un Prāgā. Izbraukšana no Rīgas izlasēm paredzēta pirmdienas, 7. novembra, pusdienlaikā, bet atgriešanās būs piektdienas, 11. novembra, vakarā.

Abu LFF Futbola akadēmijas izlašu sastāvi tiks publiskoti šīs nedēļas beigās, bet pašlaik piedāvājam iepazīties ar gaidāmo spēļu kalendāru:

8. novembris

  • Berlīnes "Hertha" U-14 vs LFF Futbola akadēmija U-14
  • Berlīnes "Hertha" U-13 vs LFF Futbola akadēmija U-13

9. novembris

  • Minhenes "1860" U-14 vs LFF Futbola akadēmija U-14
  • Minhenes "Bayern" U-13 vs LFF Futbola akadēmija U-13

10. novembris

  • Prāgas "Sparta" U-14 vs LFF Futbola akadēmija U-14
  • Prāgas "Sparta" U-13 vs LFF Futbola akadēmija U-13

Šīs sezonas LFF Futbola akadēmijas pasākumos U-14 vecuma grupas valsts talantīgākie futbolisti savu reģionu izlašu sastāvos tikušies trīs akadēmijas turnīros, kā arī pulcējušies divās talantu skatēs. Savukārt U-13 vecuma grupas futbolistiem aiz muguras ir divi reģionu izlašu turnīri un divas talantu skates. Valsts talantīgākajiem 2002. dzimšanas gada futbolistiem šis ir otrais apmācības gads LFF Futbola akadēmijā, bet 2003. dzimšanas gada futbolisti šogad iegūst savu pirmo LFF Futbola akadēmijas pieredzi.

Pagājušā gada Eiropas tūrē piedalījās LFF Futbola akadēmijas labākie 2001. un 2002. dzimšanas gada futbolisti, kuri aizvadīja spēles Slovākijā un Austrijā. Šogad LFF Futbola akadēmijas Eiropas tūre norisinās sadarbībā ar Baltijas Futbola skolu.

LFF Futbola akadēmijas sezona sākās februārī ar diviem ziemas posma reģionālo izlašu turnīriem, kuriem aprīlī un maijā sekoja trīs pavasara posma reģionālo izlašu turnīri. Jūnijā un augustā norisinājās kopumā piecas talantu skates laukuma spēlētājiem un divas talantu skates vārtsargiem, bet ar LFF FA kausa izcīņas turnīru jūnijā noslēdzās 2001. dzimšanas gada futbolistu apmācības cikls akadēmijā. Septembrī norisinājās noslēdzošie divi reģionālo izlašu turnīri.

LFF Futbola akadēmijas pasākumos visas sezonas garumā tiek pulcēti valsts talantīgie jaunās paaudzes futbolisti, lai kvalificētu treneru uzraudzībā un augstas konkurences apstākļos sekmētu savu izaugsmi un sagatavotos iespējamajiem nākotnes izsaukumiem uz Latvijas jauniešu izlasēm. Spēlētājus dalībai akadēmijas pasākumos rūpīgi atlasa reģionālo izlašu vadītāji un LFF Futbola akadēmijas treneri.

Šī ir piektā LFF Futbola akadēmijas darbības sezona. Līdzšinējos gados akadēmija sevi pierādījusi kā vērtīgu atskaites punktu jaunatnes izlašu treneriem, kuriem tā palīdz iegūt vispusīgu informāciju par labākajiem valsts jaunās paaudzes futbolistiem, kā arī kalpo kā papildu motivācija veiksmīgai jauniešu pārejai no futbola 8:8 uz futbolu 11:11.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti