16.aprīlis. 2018. 11:12

No 13. līdz 15. aprīlim Latvijas Futbola federācijas (LFF) mācību un treniņu centrā Staicele mācību-treniņu spēļu ciklā satikās LFF Futbola akadēmijas U-15 vecuma grupas jeb 2003. dzimšanas gada futbolisti no sešiem Latvijas futbola reģioniem.

 FOTO GALERIJA

Ar šīm nodarbībām atsākusies LFF Futbola akadēmijas sezona, kuru februārī ievadīja U-15 reģionālo izlašu turnīrs un U-14 mācību-treniņu spēļu cikls Rīgā.

Mācību-treniņu spēļu ciklos ierastos mačus uz rezultātu aizvieto atšķirīga formāta spēles. Tajās treneri katrai reģionālajai izlasei dod izpildīt konkrētus uzdevumus un uzstādījumus, bet futbolisti tiek vērtēti pēc viņu spējām izpildīt dotos uzdevumus.

Aizvadītā cikla simboliskajā izlasē tika iekļauti pa trim Latgales un Rīgas izlašu pārstāvjiem, pa diviem Zemgales un Vidzemes futbolistiem, kā arī viens Kurzemes reģionālās izlases pārstāvis. Viņu vidū bija Mareks Mikšto (Latgale, BFC Daugavpils), Kārlis Vilnis (Rīga, FS Metta), Rolands Bočs (Zemgale, FK Lielupe), Sentis Fiļipovs (Vidzeme, Smiltenes BJSS), Niklāvs Konrads Skrinda (Latgale, BFC Daugavpils), Jegors Novikovs (Rīga, FK Dinamo Rīga), Daniels Mīļais (Zemgale, FK Tukums 2000), Kristians Kaušelis (Latgale, BFC Daugavpils), Lūkass Vapne (Rīga, FS Metta), Kārlis Pikšens (Kurzeme, FK Liepāja) un Markuss Ķirsis (Vidzeme, Alojas NSS).

LFF Futbola akadēmijas turnīros fiksētie spēļu rezultāti paliek iekšējai lietošanai.

 REĢIONĀLO IZLAŠU SASTĀVI

LFF Futbola akadēmija pulcē valsts talantīgākos jaunās paaudzes futbolistus no visiem Latvijas reģioniem, lai novērtētu viņu sagatavotību, vadošo jaunatnes treneru vadībā sniegtu vērtīgus padomus un sekotu līdzi futbolistu izaugsmei. LFF Futbola akadēmijas talantu skatēs un mācību-treniņu spēlēs šosezon piedalās 2003., 2004. un 2005. dzimšanas gada futbolisti, vecākajiem no kuriem šis ir pēdējais apmācību gads akadēmijā, bet jaunākajiem - pirmais. Otro gadu pēc kārtas LFF Futbola akadēmijas programmā iekļautas arī talantu skates meitenēm.

Dalībniekus talantu skatēm un reģionālo izlašu spēlētājus sezonas laikā izraugās reģionālo izlašu treneri, lai jaunie futbolisti kvalificētu treneru uzraudzībā un augstas konkurences apstākļos sekmētu savu izaugsmi un sagatavotos iespējamajiem nākotnes izsaukumiem uz Latvijas jauniešu izlasēm.

Šī ir septītā LFF Futbola akadēmijas darbības sezona. Tā sevi pierādījusi kā vērtīgu atskaites punktu jaunatnes izlašu treneriem, kuri iegūst vispusīgu informāciju par labākajiem valsts jaunās paaudzes futbolistiem, kā arī kalpo kā palīgs jauniešu pārejai no futbola 8:8 uz futbolu 11:11.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti