20.janvāris. 2015. 12:00

No 21.janvāra līdz 5.februārim Rīgas Olimpiskajā sporta centrā (Grostonas ielā 6b) otro reizi risināsies Latvijas Futbola federācijas (LFF) organizētais „Ziemas Kauss” jauniešu futbola klubiem. Turnīra mērķis un uzdevums  ir izvērtēt vadošo Latvijas jaunatnes spēlētāju spēles līmeni, noteikt turnīra uzvarētājus un labākos futbolistus, attīstīt un paaugstināt jauniešu futbola popularitāti, kā arī uzlabot spēlētāju, futbola tiesnešu un treneru profesionālās iemaņas.

LFF „Ziemas kausa” turnīra katrā vecuma grupā piedalās piecas labākās Latvijas komandas, kuras 2014.gada Latvijas čempionātā izcīnījušas no 1.-5.vietai. Tuvākais turnīrs notiks 21.-22.janvārī, kad savā starpā spēlēs U-15 vecuma jeb 2000.gadā dzimušie futbolisti, nedēļu vēlāk - 28.-29.janvārī spēlēs U-14 vecuma jeb 2001.gadā dzimušie futbolisti, savukārt no 04.-05.februārim turnīru izspēlēs U-16 vecuma klubi jeb 1999.gadā dzimušie futbolisti.

Visu vecuma grupu turnīri notiks pēc viena apļa principa, proti, katra komanda spēlēs ar katru vienu reizi.  Atbilstoši Reglamentam, turnīrā drīkst piedalīties tikai LFF licencētie attiecīgā kluba futbolisti. Atļauts piedalīties arī tiem futbolistiem, kuru pārejas ir iesniegtas LFF līdz turnīra sākumam. Par uzvaru spēlē tiek piešķirti trīs punkti, par neizšķirtu – 1 punkts, zaudējums – 0 punkti. Vienā spēlē komandas var veikt līdz septiņām spēlētāju maiņām.

Komandas, kuras turnīrā iegūs godalgotas vietas (1., 2. un 3.vieta), tiks apbalvotas ar kausiem un medaļām. Tiks apbalvoti 18 spēlētāji un divas oficiālās personas. Labākie spēlētāji pa pozīcijām (labākais vārtsargs, labākais aizsargs, labākais pussargs, labākais uzbrucējs) tiks apbalvoti ar piemiņas balvām. 

ZIEMAS KAUSS 2015 | Spēļu kalendārs un rezultātiApmeklēt turnīra spēles aicināti visi interesenti! Ieeja - bez maksas!


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti