Adrese: Grostonas iela 6B, Rīga, LV-1013
Tālrunis: +371 67292988
Fakss: +371 67315604
E-pasts: info@lff.lv

lff vadība

Vārds, Uzvārds Amats E-pasts
Kaspars Gorkšs Prezidents info@lff.lv
Edgars Pukinsks Ģenerālsekretārs edgars.pukinsks@lff.lv
Dainis Kazakevičs Sporta direktors dainis.kazakevics@lff.lv

finanšu daļa

Vārds, Uzvārds Amats E-pasts
Ginta Feldmane Finanšu direktore ginta.feldmane@lff.lv
Veronika Blauberga Grāmatvede-kasiere info@lff.lv
Erna Koks Grāmatvede info@lff.lv

administratīvā daļa

Vārds, Uzvārds Amats E-pasts
Viktorija Mihaļčuka Administrācijas vadītāja viktorija.mihalcuka@lff.lv
Laura Pētersone Biroja administratore (ilgstošā prombūtnē) info@lff.lv
Andris Treimanis Jurists andris.treimanis@lff.lv
Sergejs Malovs Saimniecības parzinis sergejs.malovs@lff.lv
Andrejs Šubjonkins Autovadītājs, strādnieks info@lff.lv
Alise Pētersone Biroja administratore info@lff.lv

attīstības daļa

Vārds, Uzvārds Amats E-pasts
Renārs Krīgers Attīstības projektu vadītājs renars.krigers@lff.lv
Lelde Lejniece Attīstības speciāliste (ilgstošā prombūtnē) lelde.lejniece@lff.lv
Ņina Travkina Sieviešu futbola nodaļas vadītāja nina.travkina@lff.lv
Jevgēnijs Gedertsons Sieviešu futbola nodaļas speciālists jevgenijs.gedertsons@lff.lv
Haralds Gudermanis Infrastruktūras speciālists haralds.gudermanis@lff.lv
Ilvars Koscinkevičs Komunikācijas nodaļas vadītājs ilvars.koscinkevics@lff.lv
Toms Ārmanis Sabiedrisko attiecību speciālists toms.armanis@lff.lv
Viktors Sopirins Izlašu preses sekretārs viktors.sopirins@lff.lv
Maksims Raspopovs Projektu un mārketinga nodaļas vadītājs maksims.raspopovs@lff.lv
Aļesja Hodakovska Projektu speciāliste alesja.hodakovska@lff.lv
Toms Zvirbulis Elites projektu vadītājs toms.zvirbulis@lff.lv
Kristers Putniņš Attīstības speciālists kristers.putnins@lff.lv

sporta daļa

Vārds, Uzvārds Amats E-pasts
Jurijs Andrejevs Izglītības nodaļas vadītājs jurijs.andrejevs@lff.lv
Artūrs Biezais Izglītības nodaļas metodiķis arturs.biezais@lff.lv
Kirils Buravcevs Izglītības nodaļas metodiķis kirils.buravcevs@lff.lv
Roberts Mežeckis Izlašu nodaļas vadītājs roberts.mezeckis@lff.lv
Ilvars Rutkovskis Izlašu administrators ilvars.rutkovskis@lff.lv
Aivars Vaivods Izlašu administrators aivars.vaivods@lff.lv
Jānis Zeltiņš Izlašu ekipējuma menedžeris / Noliktavas pārzinis info@lff.lv
Andis Dombrovskis Izlašu administrators andis.dombrovskis@lff.lv
Mixu Paatelainen Nacionālās izlases galvenais treneris info@lff.lv
Vladimirs Serbins Jaunatnes izlašu koordinators vladimirs.serbins@lff.lv
Aleksandrs Basovs U-19 galvenais treneris info@lff.lv
Igors Stepanovs U-17 galvenais treneris info@lff.lv
Arturs Gaidels Sacensību nodaļas vadītājs arturs.gaidels@lff.lv
Deniss Bezuščonoks Jaunatnes futbola speciālists deniss.bezusconoks@lff.lv
Artūrs Saļņikovs Sacensību nodaļas speciālists, jurists arturs.salnikovs@lff.lv
Jānis Nartišs Sacensību nodaļas speciālists / Licencēšanas speciālists janis.nartiss@lff.lv
Artūrs Ivuškāns Sporta medicīnas un pētniecības nodaļas vadītājs arturs.ivuskans@lff.lv
Anatolijs Makejevs Sporta ārsts info@lff.lv
Vadims Čerņikovs Tiesnešu nodaļas vadītājs vadims.cernikovs@lff.lv
Aleksandrs Anufrijevs Tiesnešu nodaļas speciālists aleksandrs.anufrijevs@lff.lv
Raimonds Aleksandrovs Sporta direktora asistents raimonds.aleksandrovs@lff.lv
Māris Smirnovs Fiziskās sagatavotības treneris maris.smirnovs@lff.lv
Iļja Ščaņicins Sporta speciālists/analītiķis ilja.scanicins@lff.lv

sporta daļas darbinieki uz stundu likmi

Vārds, uzvārds Amats
Didzis Matīss Sieviešu izlases galvenais treneris
Aleksandrs Jeļisejevs LFF Futbola akadēmijas treneris
Aleksandrs Proskurņins Vārtsargu treneris
Romāns Kvačovs WU-17 izlases treneris
Viktors Vicehovskis WU-19 izlases treneris
Sergejs Pečņikovs fizioterapeits
Jurijs Hudjakovs Jauniešu izlašu treneris
Deniss Romanovs U-17 vārtsargu treneris
Anna Antoščenko Sieviešu izlases terapeite
Raivo Varažinskis Vārtsargu treneris
Laura Voltere U-17 sieviešu trenera asistente
Artūrs Demidovs Sieviešu izlases fizioterapeits
Andrejs Gluščuks U-19 trenera asistents
Kristaps Kokins Sporta ārsts
Sergejs Golubevs U-21 izlases trenera asistents
Boriss Novikovs Sporta ārsts
Tatjana Šaļimova Sieviešu izlases trenera asistente
Anastasija Ročāne WU-19 izlases trenera asistente
Jānis Intenbergs U-21 izlases trenera asistents
Andris Zujevs Sporta ārsts
Sergejs Gavrilovs Telpu futbola izlases fizioterapeits
Jurijs Trofimovs Telpu futbola izlases vārtsargu treneris
Dāvis Caune Fiziskās sagatavotības speciālists
Vjačeslavs Dusmanovs U-19 izlases vārtsargu treneris
Jurijs Popkovs LFF Futbola akadēmijas treneru instruktors
Vadims Atamaņukovs Telpu futbola izlases treneris
Dmitrijs Jefremenkovs Fizioterapeits

lff reģionālo centru vadītāji

Vārds, uzvārds Reģionālais centrs E-pasts
Andis Rozītis Vidzeme andis.rozitis@lff.lv
andis_rozitis@inbox.lv
Andrejs Sipailo Latgale andrejs.sipailo@lff.lv
sipailo71@gmail.com
Edgars Kaļva Ziemeļaustrumi edgars.kalva@lff.lv
edgars.kalva@gmail.com
ziemelaustrumi@inbox.lv
Eduards Borisevičs Rīga riga@lff.lv
eduards.borisevics@fta.lv
Kaspars Tiltiņš Zemgale kaspars.tiltins@lff.lv
kaspars.tiltins@izglitiba.jelgava.lv
Mārtiņš Jaunskalže Kurzeme martins.jaunskalze@lff.lv
martins.jaunskalze@gmail.com