Adrese: Grostonas iela 6B, Rīga, LV-1013
Tālrunis: +371 67292988
Fakss: +371 67315604
E-pasts: info@lff.lv

Latvijas Futbola federācijas struktūra un kontakti

lff vadība

Vārds, Uzvārds Amats E-pasts
Jānis Mežeckis Ģenerālsekretārs info@lff.lv
Edgars Pukinsks Izpilddirektors edgars.pukinsks@lff.lv
Dainis Kazakevičs Sporta direktors dainis.kazakevics@lff.lv

finanšu daļa

Vārds, Uzvārds Amats E-pasts
Ginta Feldmane Finanšu direktore ginta.feldmane@lff.lv
Veronika Blauberga Grāmatvede-kasiere info@lff.lv
Erna Koks Grāmatvede info@lff.lv

administratīvā daļa

Vārds, Uzvārds Amats E-pasts
Laura Pētersone Biroja administratore info@lff.lv
Andris Treimanis Jurists andris.treimanis@lff.lv
Sergejs Malovs Saimniecības vadītājs sergejs.malovs@lff.lv
Andrejs Šubjonkins Laukumu kopšanas speciālists info@lff.lv

attīstības daļa

Vārds, Uzvārds Amats E-pasts
Renārs Krīgers Futbola attīstības projektu vadītājs renars.krigers@lff.lv
Lelde Lejniece Attīstības nodaļas speciāliste lelde.lejniece@lff.lv
Ņina Travkina Sieviešu futbola nodaļas vadītāja nina.travkina@lff.lv
Jevgēnijs Gedertsons Sieviešu futbola nodaļas speciālists jevgenijs.gedertsons@lff.lv
Haralds Gudermanis Infrastruktūras speciālists haralds.gudermanis@lff.lv
Rūdolfs Petrovs Mārketinga vadītājs rudolfs.petrovs@lff.lv
Ilvars Koscinkevičs Komunikācijas nodaļas vadītājs ilvars.koscinkevics@lff.lv
Toms Ārmanis Sabiedrisko attiecību speciālists toms.armanis@lff.lv
Viktors Sopirins Izlašu preses sekretārs viktors.sopirins@lff.lv
Maksims Raspopovs Projektu un mārketinga nodaļas vadītājs maksims.raspopovs@lff.lv
Aļesja Hodakovska Projektu speciāliste alesja.hodakovska@lff.lv
Romāns Kuropatņikovs Elites projektu vadītājs romans.kuropatnikovs@lff.lv

sporta daļa

Vārds, Uzvārds Amats E-pasts
Jurijs Andrejevs Treneru izglītības nodaļas vadītājs jurijs.andrejevs@lff.lv
Artūrs Biezais Izglītības nodaļas metodiķis arturs.biezais@lff.lv
Kirils Buravcevs Izglītības nodaļas metodiķis kirils.buravcevs@lff.lv
Roberts Mežeckis Izlašu nodaļas vadītājs roberts.mezeckis@lff.lv
Ilvars Rutkovskis Izlašu administrators ilvars.rutkovskis@lff.lv
Aivars Vaivods Izlašu administrators aivars.vaivods@lff.lv
Jānis Zeltiņš Izlašu ekipējuma menedžeris / Noliktavas pārzinis info@lff.lv
Andis Dombrovskis Izlašu administrators andis.dombrovskis@lff.lv
Marians Pahars Nacionālās izlases galvenais treneris info@lff.lv
Vladimirs Serbins Jaunatnes izlašu koordinators vladimirs.serbins@lff.lv
Aleksandrs Basovs U-19 galvenais treneris info@lff.lv
Igors Stepanovs U-17 galvenais treneris info@lff.lv
Arturs Gaidels Sacensību nodaļas vadītājs arturs.gaidels@lff.lv
Egons Brants Sacensību nodaļas speciālists egons.brants@lff.lv
Artūrs Saļņikovs Sacensību nodaļas speciālists, jurists arturs.salnikovs@lff.lv
Jānis Nartišs Sacensību nodaļas speciālists / Licencēšanas speciālists janis.nartiss@lff.lv
Artūrs Ivuškāns Sporta medicīnas un pētniecības nodaļas vadītājs arturs.ivuskans@lff.lv
Anatolijs Makejevs Sporta ārsts info@lff.lv
Vadims Čerņikovs Tiesnešu nodaļas vadītājs vadims.cernikovs@lff.lv
Aleksandrs Anufrijevs Tiesnešu nodaļas speciālists aleksandrs.anufrijevs@lff.lv
Vladimirs Babičevs Sporta daļas speciālists info@lff.lv
Raimonds Aleksandrovs Sporta direktora asistents raimonds.aleksandrovs@lff.lv

sporta daļas darbinieki uz stundu likmi

Vārds, Uzvārds Amats
Aleksandrs Jeļisejevs LFF Futbola akadēmijas galvenais treneris
Aleksandrs Proskurņins Vārtsargu treneris
Anastasija Ročāne WU-19 izlases trenera asistents
Andrejs Gluščuks U-19 trenera asistents
Anna Antoščenko Sieviešu izlases ārste
Anna Propošina WU-17 sieviešu trenera asistente
Arturs Demidovs Sieviešu izlases fizioterapeits
Boriss Novikovs Sporta ārsts
Dāvis Caune Fiziskās sagatavotības treneris
Didzis Matīss Sieviešu izlases galvenais treneris
Igors Lukjanovs Sieviešu izlases sporta ārsts
Jānis Intenbergs U-21 izlases trenera asistents
Jevgēņijs Belovs Sieviešu izlases vārtsargu treneris
Jurijs Hudjakovs U-17 trenera asistents
Jurijs Trofimovs Telpu futbola vārtsargu treneris
Romāns Kvačovs WU-17 izlases treneris
Sergejs Gavrilovs Telpu futbola fizioterapeits
Sergejs Golubevs U-21 izlases trenera asistents
Sergejs Pečņikovs Fizioterapeits
Tatjana Šaļimova Sieviešu izlases trenera asistente
Vadims Atamaņukovs Telpu futbola treneris
Viktors Spole Jaunatnes izlašu treneris
Viktors Vicehovskis WU-19 izlases galvenais treneris