14.novembris. 2017. 10:00

Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs vakar, 13. novembrī, pēcspēles preses konferencē Mitrovicā atzīmēja, ka palicis apmierināts ar mūsu komandas darbībām uzbrukumā, taču aizsardzība nenospēlēja savu labāko spēli. Piedāvājam A. Starkova īsu komentāru pēc piedzīvotā zaudējuma.

"Pirmkārt, vēlos apsveikt Kosovas izlasi ar izcīnīto uzvaru. Mums kā zaudētājiem ir ļoti nepatīkama sajūta šobrīd, jo vēl piecas minūtes līdz spēles beigām mēs atradāmies vadībā, tomēr nespējām noturēt pārākumu. Vēlējos atzīmēt, ka šodienas spēle bija ļoti dzīva, abas komandas demonstrēja uzbrūkošu spēles stilu. Esmu apmierināts mūsu komandas darbībām uzbrukumā, tikmēr aizsardzība šoreiz nospēlēja ne gluži tā, kā mēs vēlētos. Protams, šādi zaudējumi var būt ļoti vērtīgi komandas attīstībai nākotnē, arī no šādām spēlēm nepieciešams mācīties, piemēram, noturēt rezultāta pārsvaru," šādi pēcspēles preses konferences ievadā par aizvadīto spēli īsumā izteicās valstsvienības galvenais treneris Aleksandrs Starkovs.

"Kosovas izlases sniegums spēles noslēgumā īpaši nepārsteidza. Tā viņi spēlē arī pret citiem pretiniekiem. Šī komanda praktiski visas spēlēs pietiekoši asi spēlēja uzbrukumā. Protams, Kosova spēlēja savā laukumā, un arī vietējo līdzjutēju atbalsts viņiem ļoti palīdzēja," uz vietējā žurnālista papildus jautājumu par mačam beigām atbildēja A. Starkovs.


Latvijas Futbola federācija
no Kosovas

Saistītie raksti