Galvenā trenera Artūra Šketova vadītā Latvijas U-19 telpu futbola izlase šovakar, 12. janvārī, pirmajā pārbaudes spēlē šajā kalendārajā gadā Jonavā 250 skatītāju klātbūtnē tikās ar Lietuvas vienaudžiem. Kā jau ziņots, sastāva selekcijas procesa ietvaros šī bija mūsu valstsvienības trešā oficiālā pārbaudes spēle pirms šī gada septembrī Arēnā Rīga paredzētajam UEFA Eiropas U-19 telpu futbola čempionāta pirmajam finālturnīram.

Spēles rezultātu jau 1. minūtē atklāja Latvijas izlases futbolists #10 Edgars Tarakanovs, kuram šie bija otrie vārti valstsvienības kreklā oficiālā spēlē. Pēc vienas minūtes izlīdzinājumu Lietuvas U-19 izlases rindās panāca #8 Justas Kudirka. Puslaika pārtraukumā mājinieki devās, atrodoties vadībā ar vienu vārtu pārsvaru (2:1), jo 14. minūtē ar precīzu sitienu izcēlās #13 Ignas Venckus.

Taču Latvijas U-19 izlases futbolisti otrajā puslaikā prata ne tikai atspēlēties, bet arī izcīnīt principiālu uzvaru. Vispirms 34. minūtē bumbu savos vārtos raidīja jau iepriekš pieminētais Lietuvas izlases spēlētājs #8 Justas Kudirka. Savukārt 35. minūtē savus pirmos vārtus mūsu valstsvienības kreklā guva #7 Artjoms Kozlovskis, uzstādot gala rezultātu 3:2 Latvijas izlases labā.

Jāatzīmē, ka šī bija jaunizveidotās Latvijas U-19 telpu futbola valstsvienības otrā uzvara oficiālā pārbaudes spēlē. Abas komandas Jonavas sporta arēnā tiksies atkārtoti svētdien, 13. janvārī, spēles sākums paredzēts plkst. 13.00.

Attēlā - Latvijas U-19 izlases kopbilde pirms spēles pret Lietuvas vienaudžiem Jonavā (12.01.2019.)