Informācija LFF biedriem par ierobežojumiem, rekomendācijām un atbalsta iespējām ārkārtējās situācijas laikā ŠEIT.
Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Under-19 - Elite round - Grp2
  • 1. kārta
  • 21.03.2018. 15:00
  • FFM Training Centre
Ziemeļmaķedonija
:
1
2
  • Galvenais tiesnesis: Abed Karim (FRA)
  • 1 tiesneša asistents: Rahmouni Mehdi (FRA)
  • 2 tiesneša asistents: Matyash Viktor (UKR)
  • Ceturtais tiesnesis: Kozyk Yaroslav (UKR)
  • Tiesnešu inspektors: Jareci Sokol (ALB)
  • Delegāts: Mievis Jean Paul (BEL)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Mile Todorov

Dzeltenā kartīte

36

 
 

42

Vāāāārti!  0:1

Bogdans Samoilovs
 

43

Dzeltenā kartīte

Aleksejs Saveļjevs

Beidzies pirmais puslaiks

Enis Fazlagikj
Mile Todorov

Maiņa

46

 
 

50

Dzeltenā kartīte

Marko Regža
 

56

Vāāāārti!  0:2

Bogdans Samoilovs
Kristijan Trapanovski
Darko Churlinov

Maiņa

57

 
Mihail Manevski

Dzeltenā kartīte

62

 
Bojan Kolevski
Jani Atanasov Atanasov

Maiņa

69

 
 

69

Maiņa

Oskars Rubenis
Bogdans Samoilovs
 

83

Dzeltenā kartīte

Jānis Grīnbergs
 

87

Maiņa

Kristers Aldis Puriņš
Jānis Grīnbergs
Dimitar Mitrovski

Soda sitiens!  1:2

88

 
 

88

Dzeltenā kartīte

Roberts Ķipsts
 

90+4

Maiņa

Beidzies otrais puslaiks

ZiemeļmaķedonijaLatvija
Hristijan Stevkovski (C) (G)11Rihards Matrevics (G)
Todor Todoroski22Roberts Veips
  • 62'
Mihail Manevski
34Dmitrijs Litvinskis
  • 36'
  • 46'
Mile Todorov
45Roberts Ķipsts
  • 88'
Agron Rufati58Vladislavs Soloveičiks (C)
Filip Trajanovski69Marko Regža
  • 50'
  • 57'
Darko Churlinov
710Jānis Grīnbergs
  • 83'
  • 87'
  • 69'
Jani Atanasov Atanasov
811Bogdans Samoilovs
  • 42'
  • 56'
  • 69'
Eljif Elmas914Aleksejs Saveļjevs
  • 43'
  • 88'
Dimitar Mitrovski
1019Kristers Čudars
Marco Aleksandar Ferukoski1621Maksims Toņiševs
  • 90'+4'
Rezervisti
Blagojche Ivanov (G)1212Rūdolfs Oskars Soloha (G)
  • 57'
Kristijan Trapanovski
1123Vjačeslavs Serdcevs (G)
Filip Antovski133Ivo Minkevičs
Kiril Ristovski146Daniels Pelcis
Antonio Mitrev157Kristers Aldis Puriņš
  • 87'
  • 46'
Enis Fazlagikj
1713Oskars Rubenis
  • 69'
Filip Stojchevski1815Iļja Savčenko
  • 69'
Bojan Kolevski
1916Alvis Jaunzems
  • 90'+4'
Bojan Miovski20-
Galvenais treneris
Vujadin Stanojkovikj (MKD)Aleksandrs Basovs

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils00000000
2FK Jelgava00000000
3FK Liepāja00000000
4FK Metta00000000
5FK Spartaks00000000
6FK Tukums 2000/TSS00000000
7FK Ventspils00000000
8RFS00000000
9Riga FC00000000
10Valmiera FC00000000

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU