31.maijs. 2018. 11:11

Latvijas futbola tiesnese Viola Raudziņa iekļauta Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) otrās kategorijas sarakstā 2018./2019. gada sezonas pirmajai pusei, Latvijas Futbola federāciju (LFF) informē UEFA.

UEFA sieviešu tiesnešu elites kategorijā atrodamas 18 kontinenta vadošās tiesneses, bet pirmajā kategorijā iekļautas 13 citas tiesneses. Tikmēr otrās kategorijas jaunajā sarakstā notikušas trīs izmaiņas, starp kurām ir arī Violas Raudziņas pakāpšanās no trešās kategorijas. Līdzās viņai otrajā kategorijā ir vēl 25 citas tiesneses, starp kurām ir arī viena lietuviete. Tikmēr trešajā kategorijā Latviju pārstāv Jeļena Jermolajeva.

Pašlaik zināms, ka 12. jūnijā Violas Raudziņas vadītajai brigādei uzticēta 2019. gada FIFA Pasaules kausa izcīņas sievietēm kvalifikācijas turnīra spēle, kurā Baltkrievija uzņems Šveici. Pirms tam aprīlī viņa kopā ar asistentēm Diānu Vanagu un Līgu Didriķi pārraudzīja maču starp Ungāriju un Zviedriju.

Citviet atjaunotajos UEFA kategoriju sarakstos Andris Treimanis saglabājis vietu pirmajā kategorijā, bet Aleksandrs Anufrijevs un Aleksandrs Golubevs – trešajā kategorijā. Savukārt telpu futbola tiesnešu vidū Ingus Puriņš pakāpies uz otro kategoriju, bet Eduards Fatkuļins atrodams trešajā kategorijā.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti