14.novembris. 2017. 12:23

Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētajā Latvijas kausa izcīņā šajā sezonā piedalīsies 27 dalībnieces, kas ir par piecām vairāk nekā pērn.

Sešas vienības turnīru sāks no 1/32 fināla kārtas, kur laika periodā starp 18. un 26. novembri savā starpā spēkus samēros attiecīgi Zellis un Rīgas Pašvaldības Policija, Alsunga un FK Kadaga ASK, kā arī Ogres NSC un TFK Lats/Metals.lv.

Līdz 3. decembrim risināsies sacensību nākamā jeb 1/16 fināla kārta, kurā iesaistīsies 13 no 14 Latvijas 1. līgas čempionāta klubiem (dalību nav apstiprinājusi vienīgi TFK Liepāja), savukārt astotdaļfinālā, kuru plānots izspēlēt no 9.līdz 26. decembrim, pievienosies visi astoņi Optibet Virslīgas sacensību klubi. Uzreiz pēc astotdaļfināla izspēles notiks arī ceturtdaļfināla pāru izloze.

Sacensību pusfinālus plānots aizvadīt starp nākamā gada 10. un 25. februāri, savukārt izšķirošais fināla mačs risināsies 3. martā.

Visas sacensību spēles tiks aizvadītas LTFA apstiprinātajās sporta zālēs, ar kuru sarakstu iespējams iepazīties asociācijas mājaslapā.

Kā zināms, pērnajā sezonā turnīrā piedalījās 22 komandas, bet par trofejas ieguvēju kļuva FK RABA, kas izšķirošajā fināla mačā ar rezultātu 3:1 uzveica principiālo sāncensi FK Nikars, tādējādi otro reizi vēsturē kļūstot par Latvijas kausa ieguvēju.


Informāciju sagatavoja:
Latvijas Telpu futbola asociācija

Saistītie raksti