22.novembris. 2017. 12:08

Piektdienas, 24. novembra, vakarā Bellevue Hotel Rīga viesnīcā notiks tradicionālais sieviešu futbola sezonas noslēguma pasākums, kurā tiks godinātas aizvadītās sezonas komandas, labākās spēlētājas, tiesneses un citi laureāti. Ja iepriekš šāds sezonas noslēguma vakars pulcēja valsts vadošā turnīra – Sieviešu futbola līgas (SFL) – komandas, tad šogad kopā ar tām tiks sveiktas arī Sieviešu futbola 1. līgas pārstāves.

Vakara gaitā turnīros startējušās komandas saņems atzinības balvas par ieguldījumu Latvijas sieviešu futbola attīstībā, bet atsevišķi godināta tiks katras komandas izvirzītā tās labākā 2017. gada sezonas futboliste. Balvas saņems arī SFL un Sieviešu futbola 1. līgas labākās futbolistes katrā no laukuma pozīcijām, kā arī tiks paziņotas abu turnīru simboliskās izlases. Laureāti noteikti, aptaujājot Latvijas sieviešu un meiteņu futbola izlašu trenerus, kā arī turnīra dalībnieku pārstāvjus.

Līdzās komandu pārstāvjiem un futbolistēm svinīgajā pasākumā piedalīsies arī turnīra atbalstītāju – zīmola Bella un veikala Komanda – pārstāvji, kā arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) vadība.

Svinīgais vakars tiks bagātināts ar dažādiem priekšnesumiem un pārsteigumiem.

Kā ziņots, 2017. gada sezonā par SFL čempionvienību piekto reizi pēc kārtas kļuva Rīgas Futbola skola, bet uz pārējiem goda pjedestāla pakāpieniem kāpa FK Liepāja un Riga United Ladies. Tikmēr Sieviešu futbola 1. līgas čempionātā par labākajām kļuva Rēzeknes BJSS/SK Progress, Rīgas Futbola skola-2 un AFA Olaine komandas.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti