4.septembris. 2014. 12:01

No 24. maija līdz 23. augustam 55 komandas piedalījās atklātajās minifutbola sacensībās "Big Sport Day". Turnīra spēles notika formātā pieci pret pieci. Šogad projekta ietvaros notika seši regulārie posmi, pēc kuru rezultātiem tika noteiktas labākās komandas četrās vecuma grupās. 

Par ceļojošā "Big Sport Day" kausa ieguvējiem kļuva "Infinity" (U-13 grupā), "Kongo" (U-15 grupā), "Tudiš pīīīp" (U-17 grupā) un "Brazuca" (U-19 grupā), LFF.lv informē „Big Sport Day” sacensību organizatori. Tikmēr 23. augustā notikušo Cerības kausu ieguva komandas "UnderCatz" (U13), "Kongo" (U15), "Tudiš pīīīp" (U17) un "Brazuca" (U19). 

Augustā bija organizēts arī minifutbola turnīrs Rīgas pilsētas bērnu un jauniešu centru audzēkņiem, kura rīkošanā aktīvi iesaistījās regulārā turnīra "Big Sport Day" dalībnieki. Šis pasākums pulcēja sešas komandas (37 audzēkņus), un katrs no viņiem saņēma balvu vai dāvanu no organizatoriem un atbalstītājiem.

Balvas par izcīnītām vietām un turnīra "Big Sport Day" nominācijām apbalvošanas vakarā 30. augustā tika pasniegtas 14 komandām. Tikmēr 33 spēlētāji saņēma individuālas balvas kā labākie vārtu guvēji un spēlētāji katrā vecuma grupā. 

"Big Sport Day" ir jauniešu amatieru turnīrs, kurš jau desmit gadus pēc kārtas notiek Rīgā, Ūnijas ielā 99. Sacensības ir domātas skolniekiem, kuriem patik nodarboties ar futbolu un pavadīt brīvo vasaras laiku, sportojot kopā ar saviem draugiem vai klases biedriem. Paralēli minifutbola turnīram notiek dažādas aktivitātes un konkursi. 2014. gadā turnīros piedalījas apmēram 400 cilvēki.

Projekta organizatori ir nodibinājums "Fonds-iespēja" sadarbībā ar Kristīgo centru "Labā vēsts". „Big Sport Day” turnīrus atbalsta arī Latvijas Futbola federācija.

Plašāka informācija pieejama mājaslapā: www.bigsportday.lv


 

Informāciju sagatavoja:
“Big Sport Day”

Saistītie raksti