20.augusts. 2014. 16:23

Sestdien, 30.augustā ar superfināliem 11.novembra Krastmalā, Rīgā noslēgsies „Ghetto Games” sestā sezona, LFF.lv informē biedrība „STRETBASKET”. Visas dienas garumā no plkst.12.00 līdz 22.00 norisināsies superfināli „Ghetto Games” ranga pamata sporta veidos, tostarp, „Ghetto Football”, kur labākās komandas cīnīsies par vērtīgām balvām.

Ielu futbola turnīra „Ghetto Football” superfinālā par braucienu no Latvijas Futbola federācijas (LFF) uz Amsterdamu (vērot Latvijas nacionālās futbola izlases spēli „EURO 2016” kvalifikācijas turnīrā pret Nīderlandi 16.novembrī) cīnīsies ranga 16 labākās komandas no Rīgas un labākās komandas no „Ghetto Alianse” turnīriem. Kā LFF.lv informēja sacensību organizatori, paralēli ielu futbola komandu sacensībām, pirmo reizi norisināsies arī „Ghetto Football Panna 1:1” turnīrs.

„Ghetto Games” sestajā sezonā kopumā tika rīkoti 160 pasākumi visā Latvijā. Visas vasaras garumā notika lielāki un mazāki „Ghetto Games” izbraukuma turnīri tādās Latvijas pilsētās kā Mārupe, Krāslava, Salaspils, Brocēni, Valka, Cēsis, Alūksne, Jēkabpils un citviet. „Ghetto Games” atbalstītāju vidū ir arī Latvijas Futbola federācija.

„Ghetto Football” jaunumiem iespējams sekot līdzi šeit.


Informāciju sagatavoja:
„Ghetto Games”

Saistītie raksti