19.janvāris. 2017. 10:50

Otro sezonas sabraukumu nedaudz vairāk nekā nedēļas laikā aizvadīs Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta U-14 vecuma grupas komandas, kas svētdien, 22. janvārī, pulcēsies Babītes sporta kompleksā Piņķos.

Šīs vecuma grupas komandas, kurās spēlē 2003.-2004. dzimšanas gada meitenes, sezonas pirmo sabraukumu pagājušajā sestdienā nospēlēja Rēzeknē, bet pēc tikšanās Piņķos vienības trešo un reizē arī noslēdzošo sabraukumu aizvadīs 4. februārī Spuņciemā.

Svētdien, sākot jau no plkst. 9:00, norisināsies kopumā 15 spēles, kas ilgs 2x12 minūtes. Katra vienība līdz ar to laukumā dosies trīs reizes.

U-14 vecuma grupas rezultāti un kalendārs

Šajā vecuma grupā čempionātā startē desmit komandas, bet pēc pirmā sabraukuma rezultātiem kopvērtējuma galvgalī atrodas FS Metta/OSC, Rīgas Futbola skola un Rēzeknes BJSS vienības. Viņu tuvākās sekotājas pašlaik ir AFA Olaine futbolistes, bet tālāk turnīra tabulā izkārtojušās SK Imanta/Talsu NSS, FK Iecava, SK Babīte, FK Liepāja, FS Metta/OSC Rīga un SK Līderis no Kalnciema.

Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts no janvāra līdz martam norisinās četrās vecuma grupās. Ja iepriekšējā sezonā tajā piedalījās kopumā 39 komandas, tad jaunais sacensību sasaukums pulcē jau 51 komandu. Vecākajā grupā dalībnieku skaits pieaudzis par piecām vienībām, U-14 un U-12 vecuma grupās par attiecīgi četrām un trim komandām, bet jaunākajā grupā sacensībās startējošo vienību skaits nemainīgi ir astoņas.

Sacensību kalendārs paredz, ka dažādo vecuma grupu sabraukumi šajā sezonā norisinās Rīgā, Spuņciemā, Rēzeknē, Talsos, Jelgavā, Priekuļos, Maltā, Piņķos un Olainē.

Visiem Latvijas sieviešu un meiteņu futbola jaunumiem iespējams sekot līdzi Facebook lapā Sieviešu futbols.

Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts norisinās sadarbībā ar Latvijas sieviešu futbola patronu Bella. Šo zīmolu pārstāvošā TZMO Latvija kompānija ir Eiropas vadošā higiēnas, kosmētikas un medicīnas preču ražotāja TZMO SA meitas uzņēmums Latvijā.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti