14.decembris. 2017. 14:01

Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējienā, kurā otro reizi piedalījās arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) komanda, šogad saziedoti 15 442 eiro! Šos līdzekļus novirzīs bērniem ar kustību traucējumiem, lai viņi varētu saņemt rehabilitācijas kursu ar īpašu iekārtu – gaitas robotu G-EO System - rehabilitācijas centrā Poga.

 FOTO GALERIJA

LFF katram labdarības skrējiena dalībniekam dāvāja ielūgumu uz Latvijas un Anglijas U-21 izlašu spēli nākamgad, 11. septembrī, Latvijā 2019. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas ciklā, kā arī izlozēja futbola suvenīrus ar Latvijas valstsvienības spēlētāju autogrāfiem – bumbas, kreklu un šalli.

Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējienu organizē Rīgas Starptautiskais Rotari klubs. Šogad tas notika desmito reizi. Tā jau kļuvusi par tradīciju, ka gada nogalē Rīgā pulcējas ļaudis Ziemassvētku vecīšu tērpos ar labo domu piedalīties labdarībā. Šogad, 10. decembrī, Vecrīgā 1,7 kilometru distanci veica 1100 dalībnieku, saziedojot vairāk nekā 15 tūkstošus eiro. Desmit gadu laikā šajā pasākumā piedalījušies jau vairāk nekā 6600 dalībnieku, kopā saziedojot vairāk nekā 115 tūkstošus eiro. Līdz šim nauda allaž novirzīta bērnu atbalstam un ārstēšanai. Piemēram, enterālo maisījumu iegādei smagi slimu bērnu dzīvības uzturēšanai, reitterapijas nodarbībām, bāreņu patvēruma nama atbalstam, mobilajam bērnu veselības centram, smagi slimu bērniņu māmiņu atbalstam un bērniem ar kustību traucējiem.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti