2.jūlijs. 2018. 16:43

Otrdien, 3. jūlijā, plkst. 13:00 Rīgas domes (Rātslaukumā 1) Portretu zālē Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Kaspars Gorkšs parakstīs sadarbības līgumu par futbola attīstības veicināšanu pilsētā.

Līguma parakstīšanā piedalīsies arī Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs un LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks, kuri turpmāk nodrošinās sadarbības līguma starp abām pusēm īstenošanu.

Sadarbības līgums paredz, ka Rīga sadarbosies ar LFF sporta infrastruktūras pilnveidošanā un attīstīšanā, sabiedrības un skolas vecuma bērnu veselīga dzīvesveida veicināšanā.

Parakstot sadarbības līgumu, abas puses apņemsies izveidot Rīgas futbola reģionālo akadēmiju izlašu jauniešiem vecumā no 13 līdz 16 gadiem, kā arī veicināt meiteņu un sieviešu futbola attīstību, organizējot augstāka līmeņa vietējās un starptautiskās sacensības. Puses sadarbosies arī sociālās atbildības projektu organizēšanā, kā arī ar futbolu saistīta izglītības un apmācību procesa nodrošināšanā, tai skaitā futbola treneru un citu sporta speciālistu apmācībā.


Informāciju sagatavoja:
Baiba Gailīte, Rīgas domes Īpašuma departamenta Komunikācijas nodaļas vadītāja

Saistītie raksti