13.marts. 2018. 16:04

Latvijas Futbola federācijas (LFF) biedri un partneri tiek aicināti piedalīties seminārā, kas veltīts komunikācijai un sociālo mediju mārketingam sporta organizācijā. Seminārs norisināsies 6. aprīlī no plkst. 10:00 līdz 15:30 Elektrum Olimpiskā centra otrā stāva konferenču zālē.

Pieteikšanās dalībai seminārā iespējama līdz 4. aprīlim, sazinoties ar LFF attīstības speciālisti Leldi Lejnieci (lelde.lejniece@lff.lv). Dalības maksa – 20 EUR (cenā iekļautas pusdienas).

Dalībnieku skaits ir ierobežots. Aicinām dalībniekus uz semināru ierasties ar datoriem!

Seminārā tiks skaidrots, kas ir komunikācija un kāpēc tā ir svarīga futbola organizāciju ikdienā. Tiks sniegta informācija par mājaslapas un sociālo tīklu kontu izveidi. Dalībniekiem radīsies priekšstats par nozīmīgākajām informācijas publicēšanas platformām, tiks apskatīti šobrīd populārākie sociālie mediji, labākie informācijas publicēšanas laiki. Diskutēsim par satura radīšanu, par informācijas pasniegšanas valodu.

Semināra ietvaros dalīsimies LFF pieredzē par mājaslapu un tās saturu, kā arī par sociālajiem tīkliem – par aktivitāšu regularitāti un satura pasniegšanas stilu, kā arī par līdzjutēju iesaistīšanas iespējām. Tiks skaidrots darbs ar medijiem, kā arī apskatīsim reputācijas un krīzes komunikācijas jautājumus no teorijas puses un LFF pieredzes.

Semināru vadīs:

  • Marta Elste (Google AdWords, Google Analytics, WEB)
  • Annija Graustiņa (Sociālo mediju mārketings)
  • Ilvars Koscinkevičs (LFF Komunikācijas nodaļas vadītājs)
  • Toms Ārmanis (LFF sabiedrisko attiecību speciālists)

Semināra dalībnieki tā noslēgumā iegūs zināšanas apliecinošu sertifikātu, ko izsniedz Latvijas Treneru tālākizglītības centrs (LTTC).

Tāpat informējam, ka 20. aprīlī notiks seminārs, kas veltīts futbola pasākumu organizēšanai. Sīkāku informāciju par šo semināru izziņosim atsevišķi.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti