5.oktobris. 2016. 11:33

Otrais no četriem šīs sezonas Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta finālturnīriem norisināsies no 7. līdz 9. oktobrim Staicelē, kad par godalgām cīnīsies regulārā čempionāta labākās U-14 (2002. dzimšanas gada futbolistu) Attīstības vecuma grupas komandas. Spēles uzņems Latvijas Futbola federācijas (LFF) mācību un treniņu centrs "Staicele".

Sacensībās piedalīsies un viena apļa turnīru aizvadīs jaunie futbolisti no JFC Skonto, FS METTA, FK Lielupe/AFA Olaine un JDFS Alberts komandām. Katru dienu norisināsies pa divām spēlēm, bet komandu apbalvošana paredzēta 9. oktobrī plkst. 14:30.

SPĒĻU KALENDĀRS UN KOPVĒRTĒJUMA TABULA

Šajā vecuma grupā regulārais čempionāts no aprīļa līdz oktobrim norisinājās divās apakšgrupās, finālturnīram kvalificējoties katras apakšgrupas divām labākajām komandām. JFC Skonto un FS METTA komandas savā grupā bija pārliecinoši labākās, pirmajiem punktus zaudējot tikai vienā mačā, bet otrajiem – divās spēlēs. Savukārt B grupā labākās trīs komandas šķīra nieka viens punkts, aiz labāko divnieka paliekot FK Liepāja jaunajiem futbolistiem.

Latvijas Jaunatnes čempionāta sezonas izskaņā finālturnīri norisinās kopumā četrās vecuma grupās. Kā pirmie medaļas sadalīja U-13 Attīstības grupas futbolisti, kad finālturnīrā Valmierā triumfēja Madonas BJSS komanda, bet oktobra turpinājumā Staicelē un Ventspilī tiksies arī attiecīgi U-15 Attīstības grupas un U-18 Elites vecuma grupas komandas.

Šosezon Latvijas Jaunatnes čempionātā piecās vecuma grupās startē vairāk nekā 120 komandas, kas pārstāv teju 40 Latvijas futbola klubus un organizācijas. Sacensības norisinās divās grupās – Elites un Attīstības. Latvijas Jaunatnes čempionāts tiek organizēts ar mērķi paaugstināt Latvijas jaunatnes komandu un spēlētāju meistarību, uzlabot spēļu kvalitāti, jaunu komandu izveidošanu un veicināt Latvijas jaunatnes izlašu spēlētāju atlasi.


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti