28.aprīlis. 2010. 10:29

Otrdien, 27.aprīlī Balvos veiksmīgi aizvadīts pirmais LFF Sporta-tehniskās daļas kopā ar Ziemeļaustrumu reģionu organizētais jauno treneru apmācības seminārs, kura tēma bija "Jauno futbolistu sagatavošanas un treniņprocesa pamati". Seminārā Balvos kopumā piedalījās 21 dalībnieks.

Semināra ietvaros tika apskatītas sekojošas tēmas:
- mūsdienu jaunatnes futbola tendences (pasn. Igors Kļosovs);
- dažāda vecuma futbolistu apmācības īpatnības (pasn. Edgars Pukinsks);
- Latvijas jaunatnes futbola izlašu prasības futbolistiem (pasn. Jānis Dreimanis);

Pēc teorētiskās lekcijas notika arī praktiskās nodarbības futbola laukumā, ko vadīja Latvijas U19 izlases treneri - Jānis Dreimans un asistenst Jurijs Karašauskas.

"Šādi semināri ir svarīgi no diviem aspektiem - pirmkārt, tā ir papildus motivācija jaunajiem futbolistiem arī no dažādiem Latvijas reģioniem cītīgi trenēties, jo viņi tagad zina, ka pie kārtīga darba ir iespēja kļūt pamanītam un iekļūt arī Latvijas jauniešu izlasēs. Otrkārt - šādi semināri ir laiks, kad paši futbola treneri var novirzīties no ikdienas pienākumiem un pārdomāt dažādas ar futbolu saistītās lietas, kā arī apspriest šos jautājumus kopā ar saviem kolēģiem," atzīst LFF Sporta-tehniskās daļas vadītājs Igors Kļosovs.

Jau ziņots, ka šādi semināri paredzēti jaunajiem treneriem un asistentiem "D LFF" kategorijas iegūšanai, kā arī "C LFF" kategorijas paaugstināšanai. Arī turpmāk tiek plānoti līdzīgi semināri citos Latvijas reģionos, par ko vairāk informācijas par semināriem un to norises vietām iespējams iegūt LFF Sporta-tehniskajā daļā vai arī pie attiecīgā Reģiona koordinatora.


LFF Sporta-tehniskā daļa

Saistītie raksti