8.maijs. 2010. 13:26

Ceturtdien, 7.maijā Kuldīgā aizvadīts Latvijas Futbola federācijas (LFF) Sporta-tehniskās daļasorganizētais jaunu treneru apmācības seminārs, kurā piedalījās 16 dalībnieki no astoņām Kurzemes pilsētām.

Kā ierasts, semināra laikā notika gan praktiskās, gan teorētiskās nodarbības. Praktiskos treniņus šoreiz vadīja Latvijas U18 jauniešu futbola izlases treneri - Viktors Vicehovskis un Aleksandrs Jeļisejevs.

Semināra dalībniekiem tika izdalīti metodiskie materiāli, kā arī DVD diski (LFF Sporta tehniskā daļa izsaka pateicību Jevgēņijam Miļevskim materiālu sagatavošanas palīdzībā).

Ši semināri paredzēti priekš jaunajiem treneriem un asistentiem "D LFF" kategorijas iegūšanai, kā arī "C LFF" kategorijas paaugstināšanai. Arī turpmāk tiek plānoti līdzīgi semināri citos Latvijas reģionos, par ko plašāku informāciju drīzumā būs iespējams iegūt LFF mājaslapas treneru apmācības sadaļā.

Vairāk informācijas par semināriem un to norises vietām iespējams iegūt LFF Sporta-tehniskajā daļā vai arī pie attiecīgā Reģiona koordinatora.


LFF Sporta-tehniskā daļa

Saistītie raksti