15.septembris. 2016. 16:41

Svētdien, 18. septembrī, Futbola dienas ietvaros RTU mākslīgā seguma laukumā Rīgā, Daugavgrīvas ielā 56a, piekto reizi risināsies Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētais un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītais veterānu minifutbola (8x8) turnīrs.

Dalību sacensībās apstiprinājušas jau deviņas komandas, no kurām astoņas startēja arī pērnajā gadā. To vidū ir "Sportima", "Petrow/02", "Latvijas finieris", "Viesulis", FK "DEVRO", "NICO", "JUVS" un "FREE", savukārt vēl viena vienība – "Aizkraukle" - turnīrā piedalīsies pirmo reizi. Dalībnieku pulkā šajā rudenī neredzēsim pērno čempioni FK "Rīnūži Rīga" un trešās vietas ieguvēju "RioLukss". Tā kā interesentiem joprojām ir iespēja pieteikties turnīram, ļoti ticams, ka varētu tikt atkārtots pērnā gada rekords komandu skaita ziņā, kad par zelta godalgām cīnījās desmit vecmeistaru vienības.

Turnīra norises dienā plkst. 9:30 risināsies izloze divām apakšgrupām, pēc kuras tiks sastādīts spēļu kalendārs. Katras grupas divas labākās vienības cīņu par čempiona titulu turpinās pusfinālos, pēc izslēgšanas spēļu principa noskaidrojot laureāti.

Kā iepriekš vēstīts, komandas drīkst izmantot sastāvā maksimums trīs spēlētājus vecumā no 35 līdz 39 gadiem, bet pārējiem jābūt sasniegušiem 40 gadu robežu. Spēles laiks noteikts divu puslaiku apjomā pa desmit minūtēm katrā.

Jautājumos par RFF kausa izcīņu minifutbolā veterānu komandām aicinām sazināties ar turnīra izpilddirektoru Eduardu Boriseviču (29688812, eduards.borisevics@fta.lv).


Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola federācija

Saistītie raksti