13.jūnijs. 2018. 21:08

Piektdien, 15. jūnijā, notiks svinīgais stadiona Esplanāde atklāšanas pasākums Daugavpilī. Pasākumu klātienē apmeklēs arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Kaspars Gorkšs, kā arī ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks.

Stadiona Esplanāde rekonstrukcijas darbi tika uzsākti 2017. gada augustā. Ticis nomainīts mākslīgā seguma zāliens, tā pamatne, demontēti apgaismojuma stabi, nomainīts norobežojošais žogs, kā arī veikti citi nepieciešamie labiekārtošanas darbi, lai jaunais laukums pilnībā atbilstu LFF standartiem. Pateicoties LFF, šobrīd stadionā uzklāts jauns un moderns mākslīgais segums, turklāt spēles laukums paplašināts līdz nepieciešamajiem standarta laukuma izmēriem.

Nākamajā būvniecības kārtā ir ieplānota jaunā apgaismojuma būvniecība, kas turpmāk paredzēs uzstādīt 500lx vienmērīgu apgaismojumu visā stadiona teritorijā. Savukārt noslēdzošajā celtniecības kārtā ir ieplānots uzbūvēt ģērbtuves, kā arī skatītāju tribīnes vairāk nekā 1000 cilvēkiem.

Piektdien stadiona atklāšanas pasākumā LFF prezidents un bijušais Latvijas izlases kapteinis Kaspars Gorkšs tiksies ar jaunajiem BFC Daugavpils futbola akadēmijas jauniešiem, kad stāstīs par savu ceļu līdz Anglijas Premjerlīgai, Latvijas izlases kapteiņa apsējam un daudz ko citu. Tikšanās ieplānota plkst. 18:00 Daugavpils Olimpiskā centra A zālē.

Pēc tikšanās ar jaunajiem futbolistiem visas aktivitātes pārcelsies uz pašu stadionu, kur plkst. 19:00 paredzēta oficiālā laukuma atklāšana, pēc kā plkst. 19:15 iesāksies futbola pasākums - piedzīvojumu takas Ar futbolu sirdī. Šī pasākuma laikā dažāda vecuma jaunieši pārbaudīs savu meistarību dažādās pārbaudes stacijās, savukārt futbolistu vecāki sacentīsies vecāku futbola turnīrā.

Pasākumā piedalīsies arī BFC Daugavpils galvenās komandas futbolisti un treneri. Tiek plānots, ka pasākums noslēgsies plkst. 22:00.

BFC Daugavpils aicina visus apmeklēt futbola stadiona Esplanāde atklāšanas svētkus!


Informāciju sagatavoja:
BFC Daugavpils

Saistītie raksti