KOMITEJAS un KOMISIJAS uz 2016. – 2020.gadu

 

KOMITEJAS

  1. Infrastruktūras un reģionālās attīstības komiteja:

Priekšsēdētājs – Vladimirs Žuks
Priekšsēdētāja vietnieks – Dainis Gudermanis
Locekļi - Kārlis Boldiševics, Mihails Zemļinskis, Aldis Adamovičs, Guntis Apīnis, Oļegs Burovs, Gatis Griezītis, Uģis Bisenieks, Guntars Indriksons
 Komitejas nolikums

 

  1. Futbola attīstības komiteja:

Priekšsēdētājs – Dainis Gudermanis
Priekšsēdētāja vietnieki – Žoržs Tikmers un Juris Keišs
Locekļi - Ainārs Tamisārs, Signe Luika, Uģis Kreitenbergs, Eduards Borisevičs, Ainārs Vahtelis + viena vakance
 Komitejas nolikums

 

  1. Jaunatnes futbola komiteja:

Priekšsēdētājs – Arturs Zakreševskis
Priekšsēdētāja vietnieks – Aleksandrs Starkovs
Locekļi - Jānis Apse, Egils Trušēlis, Mihails Oļipovs, Andis Ādamsons, Sergejs Kovaļovs, Aleksandrs Kohans, Andris Studāns
 Komitejas nolikums

 

  1. Futbola biznesa attīstības komiteja:

Priekšsēdētājs –
Priekšsēdētāja vietnieks – Guntis Blumbergs
Locekļi - Toms Jurjevs, Sandijs Pinkulis, Aigars Rostovskis, Valdis Siksnis, Māris Balcers
 Komitejas nolikums

 

  1. Klubu sacensību komiteja:

Priekšsēdētājs – Aleksandrs Isakovs
Priekšsēdētāja vietnieks – Māris Verpakovskis
Locekļi - Emīls Latkovskis, Vladimirs Šteinbergs, Arturs Zakreševskis
 Komitejas nolikums

 

  1. Tiesnešu komiteja:

Priekšsēdētājs – Vadims Direktorenko
Priekšsēdētāja vietnieks – Vladimirs Žuks
Locekļi - Boriss Grigs, Jānis Pukijans, Pjotrs Babickis
 Komitejas nolikums

 

  1. Elites futbola attīstības komiteja:

Priekšsēdētājs – Māris Verpakovskis
Priekšsēdētāja vietnieks – Aleksandrs Starkovs
Locekļi - Egils Trušēlis, Ģirts Mihelsons, Žoržs Tikmers
 Komitejas nolikums

 

  1. LFF godīgas spēles un ētikas komiteja:

Priekšsēdētājs - Jānis Mežeckis
Locekļi - Emīls Latkovskis, Aleksandrs Starkovs, Saulvedis Vārpiņš
 Komitejas nolikums
 LFF noteikumi attiecībā uz spēļu rezultātu ietekmēšanu, finanšu spekulācijām un derībām

 

KOMISIJAS

  1. Disciplinārlietu komisija

Priekšsēdētājs - Jānis Pavlovskis
Locekļi - Valērijs Barkovs, Juris Liepiņš

 

  1. Spēlētāju statusa un pāreju komisija

Priekšsēdētājs - Matīss Šķiņķis
Locekļi - Māris Logins, Sergejs Usačovs

 

  1. Klubu licencēšanas komisija

Priekšsēdētājs - Āris Kakstāns
Locekļi - Larisa Pramneka, Artjoms Kalacs, Ieva Otomere, Pāvels Tjuševs

 

  1. Apelāciju komisija

Priekšsēdētājs - Aivars Bergers
Locekļi - Reinis Papulis, Aleksandrs Birnsons

Komiteju un komisiju sastāvi uz 30.08.2016