LFF Futbola akadēmijas turnīros, talantu skatēs un mācību-treniņu spēlēs šosezon piedalās 2002., 2003. un 2004. dzimšanas gada futbolisti, vecākajiem no kuriem šis ir pēdējais apmācību gads akadēmijā. Pirmoreiz LFF Futbola akadēmijas programmā iekļautas arī talantu skates meitenēm, kuras uzņem 2002.-2005. dzimšanas gada jaunās futbolistes.

Sezonas garumā puišiem paredzēti divi mācību-treniņu spēļu cikli, septiņas talantu skates laukuma spēlētājiem un vārtsargiem, pieci reģionālo izlašu turnīri, starptautiskais LFF FA kausa izcīņas turnīrs un tradicionālā Eiropas futbola tūre. Tikmēr meitenēm ieplānotas trīs talantu skates.

LFF Futbola akadēmijas 2017. gada notikumi

Dalībniekus talantu skatēm un reģionālo izlašu spēlētājus sezonas laikā izraugās reģionālo izlašu treneri, lai jaunie futbolisti kvalificētu treneru uzraudzībā un augstas konkurences apstākļos sekmētu savu izaugsmi un sagatavotos iespējamajiem nākotnes izsaukumiem uz Latvijas jauniešu izlasēm.

Šī ir sestā LFF Futbola akadēmijas darbības sezona. Tā sevi pierādījusi kā vērtīgu atskaites punktu jaunatnes izlašu treneriem, kuri iegūst vispusīgu informāciju par labākajiem valsts jaunās paaudzes futbolistiem, kā arī kalpo kā palīgs jauniešu pārejai no futbola 8:8 uz futbolu 11:11.

LFF Futbola akadēmijas centrālā pasākumu norises vieta visas sezonas garumā ir LFF mācību un treniņu centrs Staicele.